Gdyby wybory na wójta Świerklańca odbywały się dzisiaj na kogo oddałbyś swój głos?


Adam Baron
8% (12 głosów)
Marek Cyl
19% (29 głosów)
Kazimierz Flakus
20% (31 głosów)
Andrzej Łężak
37% (56 głosów)
inny kandydat
16% (24 głosy)
Razem głosów: 152


ankieta

zastanawiam sie nad ta ankieta i wyglada mi na to, ze wojt mial slaby wynik i ankieta zostala zdjeta - a niby portal jest niezalezny :)

marekcyl

Parę pytań

Zastanawia mnie jaki jest sens robienia takiej ankiety na 3 lata przed wyborami?

Zastanawiam się też jakie zastosowano kryterium przy wyborze potencjalnych kandydatów? Dlaczego wśród kandydatów nie jest wymieniony np. Pan Mirosław Sobczak, np. Jan Gajda, np. Sebastian Nowak, np. Henryk Hojka, np. Pan Henryk Szudy czy jeszcze inni?

Poza tym ankieta bez blokady numeru IP jest dla mnie w ogóle niemiarodajna, chyba, że została zrobiona tylko dla PR-u.

msobczak

wyjaśnienie

Szanowny Panie Marku... ponieważ to ja zamieściłem tą ankietę czuję się zobowiązany do odpowiedzi na Pańskie pytania. Oczywiście z punktu widzenia metodologii badań ankietowych ta ankieta na portalu nie jest warta funta kłaków. Jaki ma sens robienie jej na 3 lata przed wyborami?? Mniej więcej taki sam jak robienie sondaży poparcia dla partii politycznych miesiąc po wyborach parlamentarnych. Widocznie moje socjologiczne zainteresowanie społecznością lokalną wzięło górę nad Pańskim bardzo konkretnym spojrzeniem ekonomisty lub bankowca bo nie wiem jaki tytuł w tym przypadku będzie bardziej właściwy.
Jeśli chodzi o dobór kandydatów do ankiety to pozwoliłem sobie samodzielnie zaproponować najpoważniejszych kandydatów na to stanowisko na dzień dzisiejszy. Podkreślam, że jest to moja autorska ocena i nie musi się pokrywać z poglądem innych osób. Wszystkie wymienione przez Pana osoby z imienia i nazwiska jako potencjalni kandydaci w wyborach na wójta znaleźli się w opcji wyboru "inny kandydat". Ma Pan całkowitą rację, że bez blokady numeru IP ankieta jest obarczona ogromną granicą błędu. Nie ma potrzeby, żeby wyciągać z niej zbyt daleko idące wnioski.
Pozostaję z poważaniem.

:)

Moje przewidywania powoli się spełniają .....
Po pierwsze wśród kandydatów na Wójta kto ????
-Andrzej Łężak a kto to taki??? -bo gdyby nie to forum to bym o nim nie słyszał:)
Nie wiem czy to ta sama osoba ale ktoś o tym imieniu i nazwisku był albo jest działaczem Uni Pracy a teraz najlepsze ..... chyba w SOSNOWCU???
Mało tego tam też był działaczem lokalnym.
Moje pytanie :::::: czego tam dokonał???
Warto by było przedstawić tu parę załatwionych przez niego spraw. Może by się okazało że faktycznie jest dobrym kandydatem???Ja tu sobie tak piszę ale ciekawe czy mojaodpowiedź przejdzie przez WAS?

tylko prymityw mógł coś takiego napisać

tylko prymityw mógł coś takiego napisać!

:)

tylko członek :):):) CAL-u mógł coś takiego napisać

szanowny Panie wójcie

zamiast zaszczuwać Panów z CALa weź się Pan lepiej do roboty, cóź takiego, że z Sosnowca, czy to oznacza, że Pan Łężak jest obywatelem 2-giej kategorii? już kiedyś jeden despota próbował dzielić ludzi na kategorie, czyżby Pańskie poglądy pokrywały się z jego wizją świata? Czy ktoś Pana próbuje dyskredytować przez to, że działał Pan w KPN-nie? rozumiem, że grunt pod Pana stopami coraz bardziej grzęski się robi ale rywalizować powinien Pan na argumenty a nie obgadując innych!

Uwaga organizacyjna, w tym

Uwaga organizacyjna, w tym poście nikt nikogo nie zassczuwal, a pan wójt jeśli już pisze na forum to że swojego loginu. Czytaj ze zrozumieniem

:)Panie Wójcie - to mi się podoba.

Ale tak poważnie nie ja wybrałem pana Łężaka jako potencjalnego kandydata na Wójta. Dlatego coś o nim powinniśmy wiedzieć??? Nie mam też nic do ludzi pochodzących z Sosnowca czy z okolic:).Czy trzeba się domyślać co to za gość? Później macie pretensje że ludzie snują domysły. A domysłów jest sporo.......

zbyneknaklo

a

a co w tej Rewelacji jest dziwnego/eli ciekawego? Panowie z Calu czy Wy macie już swojego przedstawiciela oficjalnego na wcześniejsze wybory.Bo Pan z plecami to chyba nie ma już zwolenników którym wmówi iż popiera go większość mieszkańców ,

marekcyl

Dziekuję za wyjaśnienia

Dziekuję za wyjaśnienia

papla

bardzo trafne spostrzeżenia

bardzo trafne spostrzeżenia :)

głosowanie z jednego IP

mam nadzieję, że z jednego IP można oddać jeden głos a nie jak to ma czasem miejsce 5 głosów każdego dnia przez okrągły miesiąc

msobczak

Jedno IP

Niestety w tej ankiecie nie ma kontroli numeru IP. Wyniki ankiety obarczone są dużą granicą błędu.

zbyneknaklo

a

ankieta jest zamknięta ? bo nie głosowałem

wy lepej zróbcie Flakusow

wy lepej zróbcie Flakusow Referendum a nie gdybanie facet jest bardzo słabym wójtem i tyle.

Słaby???

Może jeszcze dajmy Mu trochę czasu dopiero jest rok po wyborach???

papla

nie każdy podziela Twoje

nie każdy podziela Twoje zdanie, jak widać.

Paplo

No ty pewnie robisz w Urzędzie,bo wszystko co się pisze na Wójta to tylko ach,och,albo krewna

Papla jako jedyną pisze tu

Papla jako jedyną pisze tu trochę prawdy tyle w temacie