Gratulacje od Ramzesa dla Pana Wójta elekta Marka Cyla!


Panie Marku - serdeczne gratulacje miażdżącego zwycięstwa! Z wielkim żalem pragnę Pana przeprosić za spóźnienie spowodowane służbowym wyjazdem do Singapuru.Szkoda, że mój głos nie mógł zostać oddany, ale proszę wierzyć, że jestem oddany Pańskiej idei rządzenia naszą Gminą. Jeszcze raz powtórzę - była to nieokiełzana radość z tak zdecydowanej wygranej. Życzę Panu co najmniej trzech kadencji i wyprowadzenia Gminy na prostą. Przeglądając wpisy członków forum dochodzę do wniosku, iż są Panu przychylne. Pewną niespodzianką dla mnie jest nie otrzymanie mandatu radnego przez Pana Gerarda Nowaka. Dla mnie był, jest i pozostanie człowiekiem z klasą. Świadczą o tym rzadkie, ale mądre i logiczne wpisy np. ostatni 'Do przemyślenia'.
Kontynuując swoje przemyślenia i po krótkim rekonesansie po naszych sołectwach zdążyłem zauważyć zachodzący blask skwerku Świerklanieckiego - czyżby aleja platanów straciła swój urok - chyba darczyńca się nie rozmyślił zabierając wcześniej darowane oświetlenie?
Pozdrowienia dla wszystkich mieszkańców naszej Gminy - jestem z Was dumny!Z wyrazami szacunku,
RamzesNeudeck

wazeliniarz

Wazeliniarzem jest ten nowy P.R.

re gratulacje

myślę, że nie ma się co aż tak bardzo spuszczać nad tymi gratulacjami, oczywiście Panu Cylowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy wszystkiego dobrego ale też bez przesadyzmu, z pewnością zgadzam się z tym, że warto aby Pan Cyl rządził naszą gminą dłużej niż 4 lata a to z takiego względu, że zmiana wójta co 4 lata nie jest niczym dobrym dla naszej gminy

cieszę sie

że był ramzes w Singapurze -a melmana widział? dział podziękowań jest aktywny , dodatkowy to już nuda....

zabrakło jeszcze

ile jest gmin?

Każda gmina w Zw. Metropolitalnym otrzymała wyróżnienie. Jak zwykle nasze Słoneczko musi świecić jaśniepańsko.

Flakus chyba też

Flakus chyba też był na okładce tego pisma nie pamiętam za co ale coś takiego było