Jak było (prawie) 4 lata temu


Nieuchronnie zbliża się czas wyborów samorządowych. Już za kilka tygodni wakacje a po wakacjach kampania wyborcza będzie nabierać tempa i 16 listopada czeka nas nowe (?) rozdanie w samorządzie każdego szczebla. Zanim poznamy wszystkich kandydatów na wójta, do rady gminy, powiatu i sejmiku wojewódzkiego proponuję przypomnieć sobie jak było 4 lata temu w walce o fotel wójta gminy Świerklaniec. Przypuszczam, że w najbliższych wyborach nie powtórzy się sytuacja, w której wyboru dokonywać będziemy wyłącznie spośród dwójki kandydatów. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że czekać nas będzie druga tura. Ciekawi mnie jak bardzo przez te 4 lata "zużyła" się pozycja urzędującego wójta. A może te 4 lata to okres rozwoju naszej gminy i teraz wójt będzie odcinał kupony od dorobku swojego urzędowania. Od mieszkańców którego sołectwa dostanie największe wsparcie a gdzie przysłowiową rózgę?.
http://1drv.ms/1kMIMkSjak ten czas leci .....

Szanowni Państwo .....
Czy w obecnej edycji również będzie można przeczytać o wielkich planach kandydatów na Radnych, o zmianie sposobu i częstotliwości komunikacji z mieszkańcami?????

Do dzieła Drodzy kandydaci - my wyborcy jesteśmy głodni kiełbasy a internet niestety pamięta Wasze deklaracje i obietnice.....