Już wiadomo kto zostal tym dzierżawcą


Czy wiadomo już kto rzucił wyzwanie losowi i został dzierżawcą?.
W dodatku tarnogórskim piszą: cyt:" Konkurs, który odbył się w w czwartek 16 kwietnia zakończył się sukcesem. Wylicytowana kwota czynszu dzierżawnego wynosi 21808,75 zł brutto. /czyli 17730,69/ netto . Gmina na razie nie chce zdradzać szczegółów konkursu, do czasu podpisania umowy z dzierżawcą(ma to nastąpić w ciągu 7 dni. ".

Do maja 2014 r. Gość był dyrektorem i jednocześnie założycielem firmy w Anglii . Szczegóły na zdjęciu "Pochlebny opis Wirnera" . Prowadził ją pięć lat, to może z Pałacem sobie też poradzi przez dwa lata.

ZałącznikWielkość
zdjecie_anaonsu.ajpg_.jpg40.55 KB
W galerii Wilson wynajmują biura43.68 KB
Biuro trzech znanych firm33.5 KB
reklama travelu 22.13 KB
w dawnej cechowni na galerii 32.84 KB
cos w tym jest33.43 KB
arcydzieła powszechne w tej galerii53.49 KB
Lenin wiecznie zywy43.04 KB
ten co omal nie wykonczył Chin25.78 KB
niewolnik , tak sie to nazywa40.11 KB
budynek biur i galerii39.37 KB
co to jest ,nie wiem42.91 KB
takie ekspozycje przewazaja 52.58 KB
klient się odchami schody do biur39.23 KB
ten flek na ścianie to dziecko po aborcji 44.43 KB
swinia i cos tam się to nazywa28.18 KB
Pochlebny opis Wirnera . 5 lat firma w Anglii 30.64 KB
info . 23.49 KB
Ksiezyc nad Swierklancem 22.18 KB


tadeusz1954

Wiadomo .

Zatelefonował do mnie znajomy i pyta się co oznaczają te linki poniżej : Wyjaśniam ,że szukałem jakichś śladów działalności gastronomicznej Pana Ronalda albowiem był to warunek sine qua non dopuszczenia do przetargu ale się nie doszukałem . Nie doszukałem się także informacji ani samopochwały na temat jakiegoś budynku czy innego dzieła architektury co deweloperzy robią nagminnie w celu reklamy,
więc może internet nie wszystko co zrobimy pokazuje.
http://www.yp.pl/businesses/firma/rw-bud-ronald-wirner-katowice
http://otofirmy.com/firma/418385/rw-bud-ronald-wirner.html
http://regon.info/361815/rw-bud-ronald-wirner/
https://centrumopinii.com/biz/rw-bud-ronald-wirner,145457608.html
http://www.firma.egospodarka.pl/raporty-o-firmach/firma,17189833,luxus-t...

Pan Ronald Wirner . Zajmował się budownictwem a potem przerzucił na pośrednictwo w organizowaniu wycieczek luksusowych . To teraz czas na gastronomię . Z życzliwością będę obserwował jak Pałac wraca do dawnej świetności .

tadeusz1954

jeszcze jeden link

http://www.infoveriti.pl/raport/1684104/0092cf290cb767276db6e4933a75bd7b...,
Nie bardzo rozumiem dlaczego w anonsie o przetargu zamieścili wymóg posiadania doświadczenia w gastronomii skoro tu go nie egzekwowali, no chyba ,że złożono papiery takie jak pozwolenie na broń Grabarczyka . Oglądał obiekt właściciel dobrze prosperującej firmy który chciał dla syna uruchomić działalność ale z tego powodu nie przystąpił bo nie znalazł tak szybko pracownika z odpowiednimi kwalifikacjami.

re

firma która stronę internetową ma od roku w budowie......faktycznie potentat na warunki Świerklańca ale trzymam kciuki
PS Zapowiedz wystepów teatralnych w restauracji to mam nadzieje że w rolach głównych występowali będą nasze władze..celem przybliżenie:
historii.... edukacji itd .przyciągnięcia potencjalnych sponsorów.np na następną sprzedaż ....sorry prywatyzacje służby zdrowia
Firmie życzę jak najlepiej ale zwracam uwagę na :
przetarg był na sama dzierżawę czyli za media ...wyposażenie....itd należy również płacić....lub mieć swoje....a tego umowa nie zawierała patrzmy władzy na ręce....
....a jaskółki rożnę rzeczy ćwierkają ale o tym potem...

tadeusz1954

pierwszy maja za dwie i pół doby

Pierwszy Maja za dwie i pół doby a komunikatu czy restauracja i bar będą otwarte czy nie, ani widu ani słychu. Ludzie planują majówkę na kilka dni naprzód. Taka informacja podana w czwartkowym wydaniu Dziennika to już trochę późno .
Kupiłem dzisiaj "GWARKA" w nadziei na jakąś informację a tu nic.
Czyżby przypuszczenia o których ćwierkają wszystkie wróble w Świerklańcu były prawdą? .

tadeusz1954

Trzeci przetarg ?

Ciekawe czy wójt ogłosi trzeci przetarg?. Rano jeszcze myślałem ,że robią inwentaryzację - spis z natury ale po południu widać ,że prócz dwojga recepcjonistów nikogo tam nie ma. Jest sobota ale takie rzeczy przed otwarciem firmy robi się nawet w niedziele . Nikt też nie podjeżdżał . Czyli albo dzierżawca zrezygnował ale wtedy komunikat by podali , albo to jest akcja wspólna ich i jego skoro zrobili embargo na informacje. Ciekawe kim jest ten dzierżawca?. To nie tylko mnie intryguje bo łaził tam także jakiś dziennikarz.

tadeusz1954

Dziennik z 24 kwiecień 2015 r.

Dziennik Zachodni z 24 kwietnia 2015 r. podaje ,że umowy jeszcze nie podpisano i czeka na informacje od rzecznika Gminy . Podają także ,że według nieoficjalnych informacji działalność hotelowa Pałacu Kawalera zostanie wygaszona i zostaną w to miejsce przeniesione zbiory biblioteki w Świerklańcu. Najpierw pomyślałem ,że to najgłupsza decyzja z możliwych. Biblioteka dostanie w łeb. ale potem przyszło mi do głowy ,że to wyposażenie po hotelu trzeba będzie sprzedać . Za chwilę skarciłem się za takie bezecne myśli bo to oczywiście zostanie sprzedane w uczciwym przetargu. To nie podlega wątpliwościom . Ciekawe co zostanie przeniesione do niedawno wyremontowanego budynku po obecnej bibliotece który nadaje się do zamieszkania?. Może jakiś lokal socjalny dla biednych?.

a czyja jest działka na

a czyja jest działka na której stoją stacje bazowe t.kom. w nakielskich ,,wopyniokach"? a kto wydał decyzję o likwidacji drogi na wańberg w orzechu? itp.. ludu mój ludu ...dużo pytan, dużo domysłów lakoniczne odp. to rzeczywistość polityki

tadeusz1954

Ludzie nie mają zaufania do władzy.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/zabytek-rodu-von-donnersmarck-w-dlugach,...

i trochę ściągniętych .
ARASS 2009.06.22 [22:38]

Może nie jestem dziewczyną, ale...
Miałem okazję tam grać w zeszłym roku.
Pierwsze wrażenie to takie że pałacyk bardziej nadaje się na muzeum niż wesela, ale szybko zmieniłem zdanie.
Z mojej strony (technicznej) to trochę za wysoko.
Jedzenie smaczne.
O ile pamiętam to jest tam zwyczaj, że pan młody wnosi małżonkę po wszystkich schodach na salę na rękach ;]
PZDR
Zgłoś

blakcat 2009.09.10 [17:55]
byliśmy tam oglądac sale ale mimo, że ładnie tam i obsługa dość miła nie planujemy tam wesela. Mimo, iż cena nie jest zbyt wysoka i byliśmy na taka przygotowani (220zł niezależnie od dnia tygodnia) to zrezygnowaliśmy z tej lokalizacji. Po pierwsze nie robią wesel w maju co było dla mnie szokiem bo na ten miesiąc planujemy wesele po drugie menu niezbyt nam odpowiadało - w cenie nie ma ciast (za tą cenę w innych dobrych restauracjach tort i ciasta są w cenie), na jednego gościa przypada 450 mililitrów napojów i jedna kawa/herbata co jest wg mnie za mało na całą noc. Oczywiście alkohol własny. Szkoda bo pałacyk jest uroczy ale za tą cenę mogę mieć w równie pięknym miejscu a na lepszych warunkach

ps. na czerwiec 2011 jest tylko jedna sobota wolna
Zgłoś

Marcus 2009.09.18 [23:00]
Znam Pałac Kawalera w Świerklańcu z wielu imprez. Byłem na weselach, na komuniach, na bankietach i babskich combrach...
Zawsze było super i profesjonalnie a wszystko to dzięki fachowej obsłudze kierownictwa sali i kelnerów.
Polecam serdecznie
http://videobeta.com/


Martyna_Marszczuk 2011.02.10 [23:44]
ODRADZAM, chciałam tam tydzień temu zamówić wesele lecz nie tylko drożyzna (podano nam jakąś śmieszną kwotę wyższą o ponad połowę od tego co chciano w innych lokalach) ale też i chamskie traktowanie klienta rodem wręcz z PRL. W dodatku park z tego co widać idzie na tartak i wiele stracił z swego uroku. Pani z którą rozmawiałam poleciła mi zaś Pałac Wiśniewski i o dziwo - można zarówno taniej jak też i bardziej przyjaźnie dla gości wszystko ustawić. Pałac Kawalera po prostu jest przereklamowany - jeśli ktoś nie wierzy to kuzynka tam pracuje i naprawdę, jeśli macie możliwość to unikajcie. Jeśli zaś chcecie zaszpanować i koniecznie w tym zdewastowanym pałacyku, to pilnujcie by próbowano wmontować was w różne koszta (tak jak mnie i Marka).
Zgłoś

zniesmaczona na maxa 2014.04.08 [13:04]
To z czym tam się spotkałam przeszło moje oczekiwania.Pan menager miał problem żeby się znami umówić,ponieważ pracuje od poniedziałku do piątku od 7do 15(co to za dyspozycyjność).Z łaską pierwszy raz umówił się z nami na niedziele,spóznił sie 15 min poczym zapytał czy my od komuni!(a my chcialiśmy mieć tam wesele).Rozmowa wygladała tak że z kalendarza z ołowka zinił termin na długopis i kazał zapłacić 500zl zaliczki a na moje pytanie co do cen stwierdzieł,że o takim czymś rozmawia się miesiądz przed ślubem.Poczym się okazało że cena menu na osobę to od 220-240zl i w tym jest np.jedna kawa za każda kolejna płaci się 5zl.ie wiem czy każdy jest tam tak traktowany czy my mieliśmy za mała liczbę gości (40osób)ale poprostu nie mam zamiaru podarować 10 tyś temu panu za taką obsługę.I nie bedziemy się prosić żeby ktoś się z nami umówił na ugadanie menu skoro mam sobie wziąść wolne bo man menager parcuje od 7-15.To jest jakiś zart i szkoda tego miejsca,bo nie dość,że drogo to ten menager odstrasza klientów(moim skromnym zdanie dostał tę pracę po znajomości).RATUJCIE TO MIEJSCE I GO ZWOLNIJCIE!Niestety mimo sentymentu odchodzimy do konkurencji i polecamy Pałac wiśniewski w Piekarach Śl.dużo taniej i przyjemniej pod każdym względem

niętych

tadeusz1954

161 odsłon a już myślałem ,że nikogo to nie interesuje

161 odsłon a już myślałem ,że nikogo to nie interesuje.
Jutro pewnie w Dzienniku coś napiszą . Ale ,że Gmina do tej pory nic nie ogłosiła. To może być umowa tak tajna ,że spalili przed przeczytaniem.