Nagranie LI sesji Rady Gminy


Dzięki uprzejmości Wójta Gminy Świerklaniec nagranie LI sesji Rady Gminy jest już dostępne na stronie Stowarzyszenia SPIRIL.

Przebieg sesji Rady Gminy, został zarejestrowany przez pracowników Urzędu Gminy (za pomocą sprzętu należącego do Gminy).

http://www.spiril.org -> Samorząd -> Kadencja 2010-2014 bezpośredni link http://www.spiril.org/?s=sam&q=l&d=20140428msobczak

jestem pod wrażeniem!

Wysłuchałem obrad Rady Gminy i przyznam, że jestem pod wrażeniem. Wójt sam publicznie przyznał, że z powodu złej organizacji prac drogowych Gmina doprowadziła do zniszczenia ulicy Polnej, którą teraz trzeba było naprawić za 250 tysięcy złotych. Chyba pierwszy raz w tej kadencji wójt sam przyznał, że spowodował szkody w tak dużym wymiarze. Mam jednak obawy, że to stwierdzenie to efekt dociekliwych pytań radnego Siwego i chęć usprawiedliwienia remontu drogi w tak znacznej kwocie bez ujęcia jej w planie remontów przedstawianym radnym, ale przy okazji niefrasobliwie "wtopił" na całego.

:):):)

Pan jest pod wrażeniem a ja jestem zdumiony tym co się na tych sesjach ostatnio dzieje, a chodzi mi o tekst, że to nie temat na sesję tylko na komisję czy licho to wie gdzie? Sprawa Społecznego Komitetu Gazyfikacyjnego też powinna być wyjaśniona wszystkim mieszkańcom. Dla mnie nie zrozumiałe jest że ktoś przez 20 lat nie rozliczył się z zebranych środków do tego wszystkiego przedstawiciele tego tworu zasiadają w Radzie Gminy?